KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15232030
nr 1523 2030
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, daterad 60, Slussen. Blandteknik, bildmått: 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:08:23
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist